[]

1.evlilik yıldönümü hk

4hafta sonra 1.evlilik yıldönümümüz.

birbirimizi 5senedir tanıyor olmamıza rağmen zor 1 sene geçirdik boşanmayı düşündüğümüz çok zamanlar oldu. hayatımızdaki köklü değişiklikler evliliğimize denk geldi ve 2mizde bu süreci çok iyi yönetemedik. onun mesleki değişikliği, küçük bir ilçeye taşınmamız, benim iş bulamayıp 7/24 evde oturmam bizi çok yıprattı.

şimdi artık toparlanma vakti diyerek kadın olarak ben birşeyler planlamak istedim. 2-3gün kafa dinleyebileceğimiz çok uçuk rakamlar harcanmayacak bir kaçış planı rica ediyorum. aracımız var ve kahramanmaraşta yaşıyoruz.

kalacak yer önerisiyle gelebilirseniz çok mutlu olurum

 
Kapadokya olur sanki.


  • elorelia  (13.06.19 14:34:43) 
malatyaya gitmeyin


  • sameidiot  (13.06.19 14:37:40) 
Dere suits idi adı sanırım. Kapadokya’da orada kalmıştık. Odasında havuz büyüklüğünde jakusizi olan bir odaları var. Sıfırdan aşık olma garantili...


  • irene  (13.06.19 14:43:04) 
Atlayın arabanıza gidin Mersin'e , sakin sessiz orta karar bir otel veya pansiyon hem birbirinize doyun hem ruhlarınıza. Dinginliği paylaşabilmek çok önemli evlilikte hele ki sizinki kadar taze olanında. Şimdiden 1. yılınızı tebrik ederim :)


  • synax  (13.06.19 14:49:35) 
synax +1

mersin'in silifke tarafında sessiz sakin bir sürü pansiyon var. hem ucuza kalırsınız, hem de o taraflar aşırı kalabalık olmadığından güzelce kafa dinlersiniz. tavsiye ederim.
  • avianthem  (13.06.19 15:41:49) 
avianthem +1

susanoğlu/silifke. ucuz+sakin+deniz
  • fezagezgini  (13.06.19 16:46:14) 
deniz kenari olsun. kapadokya bu mevsimde cayir cayir yakar sanki.


  • 65 derece  (13.06.19 16:49:45) 
İnsallah duzelir araniz daha guzel olur her sey demeye geldim :)

Bu aralar mersin revacta bu arada
  • bugun hava gunluk gureslik  (14.06.19 11:55:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.