1500-2000TL arası laptop tavsiyesi?

dostlar sadece internete girmek, office programları, film dizi vs. için kullanacağım. ince, hafif bir laptop arıyorum bunun için. ne önerirsiniz?

zamanında böyle düşünerek piyasadaki ucuz laptoplardan birini almış ve pişman olmuştum. film dizi ve office için bile olsa insani çileden çıkarmaması için hızlı akan bir laptop şart. ssd kesin olsun. işlemci en azından i5 8250u olsun.

  • kamile necaset  (13.06.19 13:23:21)
Ssd kadar ram de çok önemli. Düşük segment alırsınız 1 sene sonra kafayı vuracak yer ararsınız. En azından 3000-3500 bütçe ayırın pişman olmayın.
Ayrı kamile necaset'in bahsettiği işlemci güç tasarrufuna dayalı işlemcidir, U modelleri yerine H modellerine yönelin.

  • aynabugusu  (13.06.19 15:18:33)
Yukarıdaki iki arkadaşa da katılıyorum. para biriktirmeye devam!

  • güneyli çocuk  (13.06.19 15:21:26)