[]

Sandık görevlisi seçimem

Emniyetten aradım, gel evrağını al sandık görevlisi atandın dediler. Daha önce hiç yapmadım. Sigara tiryakisiyim yapabilir miyim bilmiyorum. Hiç bir partiyle de ilişiğim yok. Gitmesem tebliğ almasam ne olur?
 
Düzeltme: emniyetten araNdım


  • Kahir ekseriyet  (13.06.19 11:34:27) 
Yav eskiden seçim müdürlüğü arardı artık emniyet mi arıyor acaba.

Eskiden seçim müdürlüğüne dilekçe yazılıyordu göreve gitmemek için.

Bu arada memur üye olarak diye düşünüyorum. Başka bişey ise yazdıklarım doğru değildir.
  • infernalcadre  (13.06.19 11:38:21) 
Memur değilim hiç memurluk yapmadım


  • Kahir ekseriyet  (13.06.19 11:43:42) 
o zaman bir fikrim yok. belki istanbul özelinde bir durumdur.


  • infernalcadre  (13.06.19 11:49:10) 
  • seksli harf  (13.06.19 12:13:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.