[]

yeni evlenen arkadaşa ev hediyesi

ne götürülür?

1-çok pahalı olmasın,
2-uzun süreler kullansın
3-işlevsel olsun, işini kolaylaştırsın. kullandıkça ah canım fütcüm desin
4-ama çok pahalı olmasın

 
türk kahvesi makinesi
tost-waffle (ikisi bir arada) makinesi

  • yazar yazmaz yazan yazar  (13.06.19 11:02:16) 
(bkz: borcam)


  • paudi  (13.06.19 11:04:51) 
kelepçe(fantezi için)

fileto bıçağı

mermer sunumluk

demlik

döküm tava
  • sameidiot  (13.06.19 11:06:36 ~ 11:08:48) 
Kahve mak+1


  • balik kraker  (13.06.19 11:58:57) 
Ağız yokla, sonra sen alır gidersin bi bakmışsın bi gün önceden hepsiburada'da bilmem ne günü indirimi vardı tost makinası aldık füt çok güzel sana bir tost yapalım mı derler, sen elinde hediyenle kalırsın. Hayır senin kalman bişi değil hediye aldığın kişilere de eziyet olur. Sormadan bizede bir yığın hediye geldi anlamsız aletlerden 2-3 olunca ne yapsak bilemedim, hayırdan çok eziyet oldu.


  • ManikD  (13.06.19 12:16:35) 
ben son zamanlarda bu riske girmeyip mağazaların hediye kartını veya gram çeyrek altın alıyorum.

ama illa karavana olmasın diyorsanız nevresim takımı alın her eve mecburen lazım. fazla olması da önemli değil bir gün mutlaka ihtiyaç duyuluyor.
  • kraldan cok kralci  (13.06.19 12:18:19 ~ 12:19:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.