[]

Sürekli egzost kokusu alıyorum

Durup dururken. Evde işte böyle bir kokunun olmayacağı yerlerde yani. Nedendir sizce?
 
Çok sık karşılaşıyorsan bu durumla bir nöroloji uzmanına gidebilirsin. Olmayan kokuları alma gibi durumlarda nörologa muayene olmak gerektiğini duymuştum.


  • evandro roncatto  (13.06.19 09:08:51) 
yanık eti andırıyorsa acilen nörolojiye. allah korusun ama anevrizma habercisi.


  • zam sampiyonu domates  (13.06.19 09:35:19) 
evandro +1, bir rahatsizlik belirtisi olabilir.


  • ebabil curnatasi  (13.06.19 09:40:32) 
egzost nedir?


  • otopsicocugu  (13.06.19 09:40:43) 
Koku halüsinasyonu çok nadir görülmeyen bir durum. Sinüs enfeksiyonu, tümör ya da epilepsi gibi tetikleyiciler de neden olabiliyor. Nöroloji muaynesi ve görüntüleme ile sebebi saptanabilir. Eğer patolojik bir durum yoksa burun damlası, psikiyatri ve epilepsi ilaçları kullanılabiliyor. En kısa zamanda muayne olmalısınız.


  • anthemis nobilis  (13.06.19 10:12:55) 
Nöroloji muayenesi +1

Bir de bu gaz kokuları birbirini andırabilir. Bu kokuyu sadece evdeyken alıyorsanız, hakikaten bir gaz kaçağı da olmasın? Yani kokunun olmadığına emin olun. Başkasının almaması kokunun olmadığını da göstermez. Belki siz o kokuya daha duyarlısınız. Muayeneye gitmeyin, önemsemeyin demek değil bu. Muayene randevusunu hemen şimdi alın. Randevu aldıktan sonra da doğalgaza falan bir baktırın, var mı kaçak falan?
  • windowsguvenlikduvari  (13.06.19 10:18:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.