[]

iphone ve icloud sorusu

Eski iphone 5s’imi hala kullanıyorum eski hattım onda takılı duruyor. Ama telefon epey dolu, zaten 16gb hafızası var.
Sorun şu ki yeni iphone’umla çektiğim tüm fotolar ona da yükleniyor ve zavallı kaskatı kalıyor, watsapa zor giriyorum mesaj yazarken bile yavaş yavaş basıyor tuşlar.
Fotoların o tele de kaydedilmesine nasıl engel olabilirim?


 
ayarlar>[isminiz]>icloud sekmesi altından icloud fotoğrafları seçeneğini kapatın.


  • gelecegin yildizi  (13.06.19 01:14:42) 
Ama bu dediğini yaparsam icloud’da saklanan tüm fotolarımın silineceği uyarısını veriyor. Ben bundan sonra çektiğim fotoların diğer cihaza gelmesini istemiyorum sadece.


  • megalomaniac  (13.06.19 01:36:49) 
www.icloud.com sayfasından fotoğraflar sekmesine girin. bütün fotoğrafları seçip indirdikten sonra ilk cevaptaki maddeleri uygulayın. yaptıktan sonra fotoğrafları pc üzerinden icloud.com’a tekrar yükleyin. umarım yardımcı olurum kolay gelsin.


  • gelecegin yildizi  (13.06.19 01:46:16 ~ 02:04:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.