[]

Ups kargo hakkında

Gönderi sorgulama yaptığımda “çağrı sonucu alındı” yazıyor. Bu ne anlama geliyor?
Bugün müşteri hizmetleriyle konuşmuştum neden kargom hala yola çıkmadı diye. 2 gündür bekletiyorlar, daha yola çıkacak da sonra benim şehrime gelip dağıtıma çıkacak. Bu çağrı sonucu alındı ne anlama geliyor merak ettim. 
Ürünü gönderen kişi şubeye gitmek yerine şubeden adam çağırıp kargonuzu kuryeye teslim etmiş demek oluyor. Kargonuz şubede bekliyor, ''kuryeye teslim edildi.'' ibaresini görürseniz yola çıkmış demektir.


  • Beherit  (13.06.19 09:18:34) 
Çok ilginç bir şeymiş. Daha önce denk gelmemiştim hiç ups’te böyle bir şeye. Şu an şubeye gönderildi yazıyor. Sanırım yakın bir zamanda çıkmayacak yola. Çok saçma.


  • erenthejedi  (13.06.19 09:22:46) 
Nereden nereye gönderildiğine göre değişiyor aslında, benim tahminim en geç Cumartesi elinizde olur gibi.


  • Beherit  (13.06.19 09:35:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.