[]

Garanti Yurtdışındaki BBVAlar

Madem isim değiştirdiler yurtdışındaki BBVA atmlerinde ücretsiz kullanılabilicek mi artık Garanti hesapları ve kartları?
 
abi bak şimdi geçen bbvanlanmış garantiden başka banka kredi kartı ödedim internet bankacılığından. geçtiğimiz aylarda 4-5 lira bişey keserdi, bu sefer 9.75 kesti. yani adamlar geçirmeye çok meraklı, özetle zannetmiyorum.


  • Fodera  (13.06.19 00:44:07 ~ 00:44:26) 
9 yıl önce bbva'ya geçmiş hisseler. yeni bir şey değilmiş. yalnızca isim değişikliği şimdi yapılmış. o yüzden ben de değisen bir şey olacağını düşünmüyorum.


  • biseysorcaktim  (13.06.19 10:22:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.