[]

Kıbrıs Araç Kiralama

Duyurunun güzel insanları,

Kıbrısa eylül ayında 1 haftalığına gidicem. Her yerini gezeyim diyorum. Araç kiralamak için önerebileceğiniz bir yer var mı? Yoksa en güzeli havaalanından mı ayarlamak?


 
trafik ters taraftan akıyor(ingiltere gibi) bilginiz olsun.


  • nodrama  (12.06.19 23:05:58) 
www.ercanhavalimanirentacar.com

Buradan nissan note kiraladim. Sigorta diye bi sey yok maalesef. Digerlerinde nasil bilmiyorum. Çizikleri umursamayiz ama cokuk falan olursa 750euroya kadar odermisiz. Bu Olay haric memnun kaldim fiyati da gayet uygundu. Sagdan direksiyona alismak bence cok kolaydi.
  • Mcfly  (12.06.19 23:27:13) 
Google'da yorumları en fazla ve yüksek puanlı olan firmayı tavsiye ederim.

www.ayazrentacar.com.tr

Sıkça sorulan sorular bölümünde önerilerini de okuyabilirsiniz.
  • jeykuzey  (25.06.19 07:05:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.