[]

felatun bey ile rakım efendi tiyatro oyunu

merhabalar,

mutlu yaz akşamları dilerim.

Bu sene şehir tiyatrolarında sahnelenen felatun bey ile rakım efendi adlı oyunda çalan şarkıları hatırlayan var mı? ya da bunlar nerde bulunur?


buldurmak istediğim şarkı rakım efendi ile canan'ın söyledikleri şarkı sanırım. ben intiharların yolcusu sen çocukluğumun bi şeysi falan gibiydi.

 
oyunun künyesinde şarkı sözlerinin aynı zamanda oyunun yönetmeni olan ''selçuk soğukçay''a ait olduğu yazıyor. instagram hesabından ulaşıp sorabilirsiniz. büyük ihtimal cevap verir.


  • halken  (12.06.19 22:04:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.