[]

Ortam olmadan kızla tanışma

Merhaba,

Ya bu olayı nasıl yapsak. Çok güzel kızlar görüyorum sokakta, trende, parkta vs, çok hoşlar ve tanışmak istiyorum ama nasıl uygun bir dille giriş yapsam da tanışsam bilemiyorum. Özgüven konusunda pek büyük sıkıntı yok daha önce rastgele tanışıp takıldıklarım var. Her seferinde yeterince yaratıcı olamıyorun galiba.


Erkekler; işe yarar, ateşiniz var mı, saat kaç gibi olmayan giriş cümleleriniz var mı?

Kadınlar; bir erkek gelip sizi korkutmadan, oha kıro, barzo, sapık demeyeceğiniz tanışma sözleri nasıl oluyor?

Önemi varsa; lokasyon: Kuzey Avrupa

Teşekkürler

 
Madem lokasyon Avrupa, adres ya da x'e nasil giderim gibi bir şey sorup oradan ilerletemez misin? :)


  • dont eat me  (12.06.19 21:21:37) 
isveçli hanımefendiler snob oluyor biraz. feminizme yatkın ve kişisel alana önem veriyorlar. trende gidip yanına oturarak sohbet açmazdım şahsen. daha spontane gelişen bir şey dene. kafede sipariş konusunda kararsız kaldığını söylerek lafa girmek olabilir. amerikan popüler kültürünü seviyorlar. biraz araştır öğren son gelişmeleri. bir diğer husus alkol meselesi. ingilizlerin ve isveçlilerin sosyalleşme katalizörü. kraliyet ailesi mensubu bile olsalar içtikleri zaman beline ceket bağlayıp oynayan adnan şenses'e dönüyorlar. çeneleri acayip açılıyor. barlara takılabilirsin.

norveçliler daha candan. tinderdan, finn . no isimli siteden, cts gecesi bir çok noktada tanışma fırsatı yakalayabilirsin. hee unutmadan hava durumundan sohbet aç bunlara hepsi bayılır hava raporu yorumlamaya :)

danimarka ve finlandiya kızları hakkında pek fikrim yok.
  • heidi'nin dedesi  (12.06.19 21:42:42) 
abi demek ki trde yaşasan intihar edeceksin. avrupada dünyanın en kolay işi kızlarla tanışmak. git merhaba diyip sorular sor sonra da senden hoşlandım numaranı alabilirim miyim de. vermezse tacizci hissetmeyeceksin bu yüzde yüz bir kere. bunun için daha rahat davranabilirsin. en fazla seviglim var der reddedilirsin.


  • ortayakor  (12.06.19 22:37:02) 
Kanka kızlarla tanışmakta ne var yahu.. dünyanın en kolay şeyi! Hele kuzey avrupada.. Abartmadan 1-2 iltifat dünyanın her yerindeki kadınları eritmeye yeter. üstteki arkadaşın dediği gibi adres sormak istediğin söyle. nereye dediklerine, kalbinize de :)


  • '  (13.06.19 09:37:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.