[]

az kalorili atıştırmalıklar hangileri?

kendim hazırlamayı sevmediğim için marketlerden alabileceğim ve hemen tüketebileceğim bisküvi, çerez, meyve, çikolata,vs önerilerinize ihtiyacım var..
 
Eti lifalif müsli bar üç çeşidi var bitter çuklatlı olanı hariç diğer ikisi şeker ilavesiz ve lezzetli.

Minik kıtır mı çıtır mı elma var migrosta bildiğin kuru minik minik elma.

Kepekli grissini.

Çerez olarak da tuzsuz kabak hem ucuz hem de felaket faydalı bişey.
  • hedep  (12.06.19 19:46:52) 
Salatalık


  • basond  (12.06.19 20:22:21) 
salatalik yazmaya geldim. onun haricinde domates, yesil biber falan.

karbonhidrat gommenin az kalorili/kurtarir bir yani yok.
  • hot potato  (12.06.19 20:47:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.