[]

fitness uzmanlarına

vücut yağ kas oranımı ve antrenman programımı verip bana yardımcı olabileceklere muhtacım.salondaki trainerlar biraz ilgisiz tedirgin oldum açıkçası.
 
Aradıkların bu sitede: www.agirsaglam.com

Antrenman programında bi şey yok. Zaten hareketler belli. Hareket formları belli. Yeni başladıysam full body çalışırsın. Bikaç aya zaten her şeyi ezberden yapmaya başlarsın. Hangi gün ne çalışacağın, hangi hareketleri yapacağın falan kafaya işleniyo.

Uzman değilim.
  • (s)AINT  (12.06.19 19:04:16) 
@saint ben zaten olculerimi yağ oranımı programımı söyleyip yardım istemistim.halihazırda guncel veriler elimde.


  • sack jparrow  (12.06.19 19:08:22) 
ozelden atın numaranızı wp'den yollayayım ya da e mail fark etmez


  • Aşk Adamı  (12.06.19 19:33:57) 
“vücut yağ kas oranımı ve antrenman programımı verip“ deyince hoca vericek sandım pardon


  • (s)AINT  (13.06.19 00:18:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.