[]

Klima dış ünite sesi

Bunun ses olayını nasıl çözeriz yeni aldık daha bi sıkıntısı yok ama duvarlar gaz beton olduğu için çok titreme oluyor
 
hangi marka aldiniz ? normalde montaj kitinin kaucuk ayaklari olur ve titresimi emer, buna ragmen rahatsiz edecek kadar gurultulu calisiyorsa ya motor zaten yuksek seslidir ya da montaj hatasi olabilir.


  • point me at the sky  (12.06.19 17:18:14) 
vestelse çözemezsin evi titretti. ancak dış panel düzgün oturtulursa ses azalabilir. @point me at the sky


  • mikahakkinen  (12.06.19 17:21:48) 
@point beko kauçuk ayak var ama camın altına değil yanına taktırdık ondan mı acaba, bir de evin iç tarafından vidaladılar


  • lorne malvo  (12.06.19 17:31:04) 
daha ziyade müteahhitlik kusuru gibi, disardan ve icerden taşyünü paneller konularak cozulebilir muhtemelen, klimanin borularinda yeterli pay varsa, bu islerden anlayan bir usta halledebilir, yoksa klima servisinin de yeniden gelmesi lazim.

Sorun ahlak yoksunu ve nihayetinde belasini bulmakta olan insaat sektoru maalesef.
  • point me at the sky  (12.06.19 17:38:36) 
titreşim önleyici ayak la motor arasına papuçlar var onlar yoksa titrer ve ses yapar.


  • jamswety  (12.06.19 17:46:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.