[]

Adalar da denize girmek

Selam,

adalar da denize girmek için hangi adayı ve neresini tavsiye edersiniz?


 
burgazda güzel bi koy varmış ama adını bilmiyorum.


  • füt  (12.06.19 16:44:15) 
burgazada için madam marta koyu, sakin olması isteğin varsa da kınalının arka bölgesindeki koyunu tercih edebilirsin.


  • re noreno  (12.06.19 17:03:34) 
büyük ada haricinde hepsi.


  • jamswety  (12.06.19 17:48:13) 
Geçen yaz Büyükada'da Prenses Koyu'na gitmiştim. Gerçekten çok kötüydü denizi ve aşırı kalabalıktı. Daha sonra bu bahar döneminde Burgazada'da Kalpazankaya'ya gittim. Denize girmedim ama bir mekan vardı orada oturdum. Denizi güzel gibi duruyordu, denenebilir bence. Daha az Arap turist ve kalabalık görmek istiyorsan eğer Kınalı ya da Burgazı öneririm.


  • breaking you down  (13.06.19 10:14:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.