[]

memur olmayan birinin haziran seciminde tekrar gorevlendirilmesi

31 mart seciminde secmen uye olarak gorevlendirmis ve yerine getirmistim. memur olmayan kisilerin gorevlendirildigi icin secim iptal edilmedi mi? gene beni gorevlendirmisler.

bu sefer ysk'ya gorevi yerine getiremeyecegim diye bildirimde bulunacagim kabul edilir insallah.


 
seçmen üye memur olmayanlardan seçilir zaten. siyasi parti temsilcileri de sandık kurulunda mesela, onlar da memur değil.

31 mart seçiminin yenilenme nedeni memur olmayan sandık başkanlarıydı, yersen.
  • cern de cayci olmak vardi  (12.06.19 17:04:52) 
haberlerde gereceksinin memur olmayan sandik baskanlari ve uyeleri sebebile iptal edilgini ilan ettigini cok iyi hatirliyorum. he.. belki haber eksik/yanlistir.


  • seksli harf  (12.06.19 17:10:39) 
beni de secmen uye olarak atamislar , sanirim memur olmasina gerek yok uyelerin, zorunlu olmasi garibime gitti ama.


  • patates baskı  (12.06.19 17:39:30) 
Canan Kaftancıoğlu sosyal medyada video hazirladi, bunda sorun yokmus. Sadece baskan olmak sikinti. Gorevinizi yapin merak etmeyin diyor. Link veremedim twitterdan filan bakabilirsiniz.


  • red g  (12.06.19 18:35:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.