Bu vücut steroidsiz olur mu? Ve foto hilesi var mı?

1. Bu vücut hormon takviyesiz olur mu?

www.instagram.com

Karnitin kreatin whey falan değil de, hormon takviyesiz olur mu?

2. Bazı fotoları ile oynanmış sanki? Burda beli aşırı ince uzun? Ne dersiniz?

www.instagram.com

Olur hocam, 3 sene alır gibi en az.
bu görüntü için yağ oranının dengelemek mesele üstat, fazla bir abartı yok gibi geldi bana. Bir de verdiğiniz pozda görüntüyü çok etkiliyor.

  • chaoslord  (12.06.19 13:40:13)
Sterodsiz olabilecek bir vucut bu.
Verdigin boz ve kamera acisi cok etkiliyor +1. Ayrica fotolari antrenmanin hemen ardindan cekiyor olabilir, ciddi farkeder. Her halukarda streoidsiz olmayacak vucut degil bu.
Rich piana vardi mesela, o hormonsuz olmayacak vucuda iyi bir ornek.
  • stavro  (12.06.19 13:45:36)
Muhteşem bir genetik miras sayesinde bu görüntüye yaklaşanını gördüm ama olanını hiç görmedim.

  • Mirket  (12.06.19 13:46:32)
olur ama hayatin vucut gelistirmeden ibaret olursa 2 sene.

  • baldur2  (12.06.19 13:56:07 ~ 13:56:19)
2-3 yıl mı ? Bu vücudun en az 5 yoksa yarın bırakırım sporu

  • garavel  (12.06.19 14:14:37)
steroidsiz de o kol ve omuz olmaz bence

  • garavel  (12.06.19 14:15:17)
Olur mu olmaz mı bilmem de, bu vücudun 7-8 yılı var.

Adam kendi paylaşmış.

www.instagram.com
  • (s)AINT  (12.06.19 14:45:25)
genç zarganalar cevap vermiş.2 sene diyen bile olmuş.
bütün sorularının cevabı olmaz.belin inceliği, üst bölümün büyümesi hep steroid.
ama steroid ile bile 2 senede yapamazsınız.
  • ayaklibalik  (12.06.19 15:32:46)
bu vücut steroitsiz ya da hormon takviyesiz olabilse, bunları kullanmanın anlamı olmazdı, ayrıca genetik dünya harikasının bile bu şekilde olmaz, ya ince plaj vücudu olur ya da beli kalçası daha geniş biraz daha strongman yapılı olur.

  • candanag  (12.06.19 16:30:47)
steroidsiz mumkun degil. milyonda birlik bi genetigin olması lazım. adam cok bariz bir ektomorf bel-bilek incecik. endo yapıda bı adam olsa belkı derdim.

  • orpheus  (12.06.19 19:53:39 ~ 19:54:33)
nasil olur abi bu vucut steroidsiz cok cok cok zor hemen de olmaz ayrica

  • basond  (12.06.19 20:28:12 ~ 20:28:33)
2 yılda bu vücudu nasıl yapıyorlarmış bana bir açıklasın bu arkadaşlar.
Bu vücut hem uzun yıllarda hem de kimyasalla yapılmıştır.
Steroid gibi kimyasallar piyasada yok iken naturel vücutlar bu kütleye gelse de bu estetikte olmadığını googledan görebilirsiniz.

Asıl olay da şu: bu vücudu neden steroidle daha basit şekilde yapmak varken naturel yapsın?
  • filipis  (12.06.19 22:48:26)
Asıl olay da şu: bu vücudu neden steroidle daha basit şekilde yapmak varken naturel yapsın?
çünkü bırakınca sarkıyormuş.

  • ayaklibalik  (13.06.19 00:25:48)
kesinlikle HGH ekstra olarak da boldenone, trenbolone türevleriyle kür yapmış olma ihtimali çok ama çok yüksek.

kimse kusura bakmasın da, doğuştan muazzam bir genetiğe sahip olmayan kimse bu vücudu doğal olarak yapamaz. yıllarını verse dahi.
  • skid row  (13.06.19 00:35:28)
1 senede yapanı gördüm ama adam eski yarışmacılardandı, spor salonu vardı ve ben her gün salona gidiyordum her gün çalışıyordu. tabi zaten vücudu kaslıydı zaten bu işlere çok aşina olan birisi. tabi boyu oldukça kısaydı 1.65 civarı o da büyük alternatif kas kütlesi konusunda. geçmişte avrupa birinciliği, ikinciliği falan varmış. kova kova protein tozu falan kullanıyordu.

  • Fodera  (13.06.19 00:48:11 ~ 00:48:53)
Çünkü bırakınca sarkıyormuş.

Adamın para basmak için zaman kazanmak yerine sarkma işini düşünmesi fazla iyi niyetli bir düşünce. Ben olsam sarkma son derdim olurdu zira belli ki bu işi uzun süre devam ettirmek isteyecek ve sarkmak yerine kalp ve karaciğer yetmezliği gibi konular üzerine tedirgin olması gerekecek.
  • filipis  (13.06.19 01:09:42)
ironi dostum. öyle bir şey yok.
ne yazık ki açıklamak zorunda kaldım.

  • ayaklibalik  (13.06.19 01:37:01)
yav iyice abarttınız siz de. biz istesek biz de yaparız diye kendinizi kandırmak için mi diyorsunuz anlamıyorum ki. yok kardeşim bu vücut normal bir insan vücudu değil. hormon almadan böyle bir şey olamazsın.

  • acımasız gerçekler  (13.06.19 02:13:41)
@ayakli okey. Bu mecrada öyle tipler var ki bu düşüncede olan, mecburen ironi olarak değerlendirmiyorum.

  • filipis  (13.06.19 02:56:47)