[]

casio f-91w kordon takma yeri kırıldı, tamiri mümkün mü?

abimin ve benim askerlik yadigarımız casio saatin kordon takılan köşelerinden biri kırıldı. bu yapılabilen bir şey midir? plastik kaynağı gibi bir şey yapabiliyor mu saatçiler?
 
10 dolarlik saatten cok yuksek beklentilerin var. tamir olur ama saatin ederinden fazla odersin.

onu cep saati yap, kendine yenisini al.
  • JohnOakley  (12.06.19 12:03:48) 
gözlükçüler yapabilir. saatçiler satıma yönelik.

Al yeni bitane ya.
  • Techsavvy  (12.06.19 12:03:50) 
kırılan parça elinizdeyse epoksi yapıştırıcı ile kendiniz de yapıştırabilirsiniz. yeterince de sağlam olur.


  • shadowfollower  (12.06.19 12:24:05) 
arkadaşlar saat alamayacağımdan değil, hatırası olduğu için yaptırmak istedim.
yoksa mesele saat değil. dört tane kol saatim var :D

  • tabudeviren  (12.06.19 23:51:28) 
Ben de iki bileşenli hızlı yapıştırıcı ile yapıştırmıştım saatlerimi. Tutmuştu ama bir süre sonra kırılan yerin yakınından bir yerden kırılıyordu. Epoksi yapıştırıcıyı ben de deneyeceğim.


  • ceyhan prensi adana  (13.06.19 09:38:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.