[]

paxera

doktor kardeşime bundan vermiş 5dk görüşme sonrası,
dün ilk defa aldı bugün iki,
2 gün önce cıvıl cıvıl olan kız gitti yerine uyuycam, uff, başım ağrıyo, gidin diyen biri geldi.

böyle yapar mı bu ilaç?

 
Şimdi o görüşmede neler oldu bilemem ama psikiyatrik ilaçlar, bedenin alışması sürecinde on beş gün kadar yan etki yapabilir. Uyku/Uykusuzluk, iştah açılması/azalması vs olağan şeyler olarak kabul görür.
Dayanılmaz olursa doktorla tekrar görüşsün derim ama ağır bir durum yoksa on beş gün deneyin lütfen.

  • mor bembombom  (12.06.19 11:42:34) 
5 dk gorusmeyle verilen ilaci neden kullandirtiyosunuz?

bence oncelikle psikologa gitmeli. gerekiyorsa o yonlendiriyor zaten.

iyi bir psikiyatrist en az 30 40 dk konusuyor. yoksa nasil anlasin derdini? belki ihtiysci yoktur ilaca ve psikologa yonlendirir. benimkisi boyle.

ben de lisedeyken bir psikiyatriste gittim 5 dk gorustuk bir ilac yazdi gecti tabii ki de almadim kullanmadim.
  • batlegolas  (12.06.19 13:38:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.