[]

tıraş makinesi tavsiyesi

merhabalar sakalımı makineyle sıfır aldıktan sonra en çok 2-3 günlük sonraki kirli sakal halini seviyorum. berberimdeki saç kesme makinesiyle çok rahat bu şekili alıyor fakat aldığım tıraş makinelerinin en ince başlığı kullansam bile istediğim 2-3 günlük uzunluk seviyesine gelmiyor. yani sakalım çok uzamadığı için en iyi başlıkla bile kısalmıyor. fakat yeterince kısaltmak için tıraş başlığı kullanmadığımda da çok kısa kesmiş oluyorum. umarım derdimden anlayan birisi çıkar. hangi makineyi tavsiye edersiniz beyler?
 
Berberine söyle aynı makinadan getirtsin.


  • Pertev nail  (11.06.19 23:57:17) 
benim makine diye demiyorum ama braun beard trimmer bt5090 çok süper her türlü ince ayara geliyor


  • vedatchilipeppers  (12.06.19 00:10:21) 
@vedat yazmış, benimki de bt3041(git:urun.n11.com )başlık takılıyken en düşüğünde kirli sakal alıyor.


  • oyle  (12.06.19 00:18:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.