[]

staj için 2 aylık ev

24 Haziran tarihinden itibaren 10 Ağustosa kadar staj için Tuzla veya Kadıköy'de kalacak yere ihtiyacım var. 3 arkadaşım ile birlikte kalmayı düşünüyorum. Bu tarihler arasında toplam kira bedeli 2000tl civarı olan bir ev arıyorum. Her türlü öneri ve teklife açığım.
 
tuzla neree kadikoy nere...

sahibinden'e bak ev sahiplerine bir sor esyali ev varsa maltepe kartal gibi bak.

veya 2 aylik kiralanir mi bilmem ama airbnb sitesine git bak bakalim.
  • batlegolas  (12.06.19 02:50:06) 
yaz aylarında memleketlerine giden öğrencilerin evleri genelde boş oluyor. ya da 1 kişi falan kalıyor. öyle bir ev bulup hem öğrencilerin maddi yükünü hafifletmiş olursunuz hemde sizin işiniz görülür. böyle bir şey kovalayın derim.


  • kraldan cok kralci  (12.06.19 09:10:43) 
airbnb'deki ev sahipleriyle mesajlasin. uzun donem kiralama olacagi icin siteyi aradan cikarabilirsiniz.

(bu sekilde airbnb'den buldugumuz gecici bir evi daha sonra uzatip 2 sene kiralamistik. adam da emlakciydi zaten)
  • brkylmz  (12.06.19 09:38:40 ~ 09:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.