[]

Maslakta bulduğumuz köpek

Maslak itü/ayazağa metro durağında kayıp bir köpek bulduk. Sahibi kesin vardır, sahibini nerden buluruz peki.

Nerelere ilan vermek lazım.


 
www.patibuldular.com

İnşallah en kısa zamanda sahibine kavuşur.
  • marjory  (12.06.19 02:44:07) 
İTÜ Ayazağa Kampüsünde çok köpek var (bazıları ne yazık ki sahiplerinin bıraktığı köpekler). Onlardan biri gezmeye çıkmış da olabilir.


  • cosmicstring  (12.06.19 10:11:10) 
İnstagram varsa hikaye olarak paylaşayım. Paylaşıla paylaşıla yayılır


  • CursedChico  (12.06.19 14:55:14) 
İtü hayvan hakları kulubu ile iletişime geçilebilir.


  • carver  (12.06.19 17:10:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.