[]

Kadayıf alternatifi ne olabilir

Künefe yapmayi düşünüyorum ama marketlerde kadayif bulamıyorum. Burda kadayifi bilmiyorlar. Kadayif yerine baska şekilde yapabilir miyim? Kadayıf alternatifi ne olabilir? Evde kadayif yapma işini de denedim ama pek olmadı o.
 
bimde, a101de kızartılmış kadayıf var bakabilirsiniz. kadayıf pek alternatifi olan bişey değil sanki.


  • dedim ben sana  (11.06.19 22:06:52) 
kadayıfın alternatifi olmaz ki :( etimek diyeceğim ama kadayıf yerine geçmez.


  • dont eat me  (11.06.19 22:09:24) 
Ekmek alip rendelesem onun yerini tutar mı?


  • gonul_isleri  (12.06.19 17:35:03) 
@gonul

ekmek gibi değil etimek. şekerli bir tadı var, bir de normal ekmeği rendelersen hiç olmaz. :/

etimek ile yapacaksan marketlerde illaki bulunur diye düşünüyorum.
  • dont eat me  (12.06.19 18:46:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.