[]

Elektirikçiler yardımcı olun hele

raks pervane aldık tavana asılanlardan. bunun ayarlama butonu var 1'de çalışıyor 2-3-4 bunlarda çalışmıyor arkadaş. Yanlış bağladık desek sanıyorum hiç çalışmazdı problem ne olabilir. nasıl baglamam gerek yardımcı olmaya calısan herkese teşekkürler.

Ayarlama aletinin fotosunu bırakıyorum

eksiup.com

 
Siz mi lehimlediniz ?
Dondurdukce 3 siyahtan biri temasa gecmeli degil mi ?

  • güneyli çocuk  (11.06.19 19:04:27) 
Yanlış bağlama ihtimaliniz var tabiki. Normalde Girişe takmanız gereken kabloyu 1'e, 1'e takmanız gereken kabloyu girişe taktıysanız sadece 1'de çalışır diğerlerinde çalışmaz.


  • talasas  (11.06.19 19:59:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.