Zehirlendim mi?

Canımın aniden hamsi çekmesiyle yemeksepetinin yüksek puanlı bir restoranından ekmek arası hamsi söyledim. (Bu mevsimde hamsi isteyen aklımı... neyse)

Tatsız tuzsuz bi şeydi zaten.

Aradan 45 dakika filan geçti. Başım zangır zangır dönüyor. Art arda 5 tekila shot atmış gibiyim.
Ama hiçbir şekilde mide bulantısı kusma baş ağrısı falan yok.

Tansiyon mu çıktı-düştü acaba? Yoksa hamsiden mi? Bunu bile zor yazdım.

telefon adres yaz buraya 10 dakika içinde teyit vermezsen ambulans yollatalım

  • benim adim kerim hepinizi severim  (11.06.19 18:37:48)
arkadaşım da vaktiyle ton balığı yediğinde tam olarak dediğin gibi olmuştu. ertesi gün anlattı da öyle anlamıştık zehirlendiğini. ton balığını kontrol ettik bozuktu.

  • not sure if serious  (11.06.19 18:41:46)
bunu okuyor isen acile ugra hemen. Ne olur ne olmaz

  • Aşk Adamı  (11.06.19 18:45:39)
Böyle bir durum yaşamadım ama acile gidin hemen, ihmal edilecek şeyler değil bunlar.
Bir de aklınızda bulunsun, buraya yazmak yerine 114 alo zehir hattı var, durumunuzu anlattığınızda yönlendirme yapıyorlar.

  • Rh Negatif  (11.06.19 18:49:29)
ishal var mı ishal? ishal yoksa tansiyondur. çok hızlı yeme ya da aşırı tuz falan

  • sameidiot  (11.06.19 18:52:54 ~ 18:53:38)
acile git
ardından yemeksepeti'ne yaz durumu anlat

  • cemallamec  (11.06.19 19:11:53)
Sağolun cevaplar için. İğneyi yedik dönüyoruz. Daha da hamsi yemem kış mevsimi dışında.

  • adwokat  (11.06.19 20:35:22)