[]

1990 yapımı It izlenir mi?

bunun 2017 yapımını izledim baya beğendim. 1990 yapımı da indirdim ancak 3 saatten uzunmuş, kötüyse boşa o kadar vakit harcamayayım.

ikisini de izleyenler 2017 yapımı mı daha iyi yoksa 1990 yapımı mı?


 
ikisini de izledim ve 1990'daki net daha iyi. kitapla paralel gitmiş. 2017'dekinde ayrılmıştı çocukluk ve olgunluk dönemleri. hatta 2 part olarak yayınlanacaktı ikinci kısım ne oldu bilmiyorum.


  • bohr atom modeli  (11.06.19 16:57:16 ~ 16:57:35) 
Adamlar tamamını işlemiş ama 2017’deki parçalara ayırmış


  • cemallamec  (11.06.19 17:43:25) 
2017 bi boka yaramaz


  • owaki  (11.06.19 20:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.