[]

Gebze’den, İstanbul Havalimanı’na

Merhaba,

Gebze’den İstanbul Havalimanı’na en kolay ulaşım nasıldır?

4.Levent’e gelip ordan Havaist’lere mi binsek?

Yoksa Havaist Tuzla civarı vs varsa onları mı kullansak?

Sabah 09.00’da havalimanında olmamız gerekiyor, haftaiçi. Dolayısıyla trafiğe kalmamız lazım.

 
hava.ist

buradan uygun durağı bulun. en yakın durağa gidip oradan binin. eğer sabah trafiğine takılırım derseniz metroyla havaalanına yakınlaşın derim.
  • himmet dayi  (11.06.19 09:05:44) 
Himmet dayi +1

Daha guzeli gebzeden metro hattiyla yenikapiya gitmek ilk hedef bu olmali. Sonra yenikapi yada taksim nereden gecuyorsa havaist kullanmali.

Yalniz metro saatlarine bakmaniz gerek. Metro 6 da basliyorsa 6 da yola cikmanizi tavsiye ederim. Sure ne kadarmis bakar editlerseniz gittikten sonra baskalarina da yardimci olursunuz.
  • baldan kaymak  (11.06.19 09:32:25) 
Sabiha gökçenden otobüs var, gebze-saw-ihl yapabilirsin


  • Uncle Sam  (11.06.19 13:41:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.