[]

Vampire the masquerade bloodlines'ı sevenler

www.youtube.com

ikinci oyununun oynanış vidyosu nasıl sizce. Çok çiğ ve ucuz gibi duruyor sanki. nedense içimde altından kalkamayıp deus ex bioshock karışımı bir şeyi önümüze atacaklarmış gibi bir his var.


 
önemli olan senaryo ve işleyiş bence. klanlar arası denge ve görevler fark yaratabilir. büyü ve silah combolarının cıvıklaşacak kadar çok olacağını düşünmüyorum. hatta biraz tekdüze bile kalabilir.


  • angelofdeath  (10.06.19 23:00:03) 
ışıklandırmalar güzel fakat bunda da şehrin o dekor havasını aldım ben, açık dünya hissi yok. masquerade'in de bir çok eksikliğini gözardı ediyorduk, beklentiyi yükseltmemek gerek, umarım hikaye kısmı güzeldir


  • freebird5406_2  (10.06.19 23:03:12) 
ben de deus ex benzeri bir oyun olacağını düşünmekteyim.


  • yüzyıllık yalnızlık  (10.06.19 23:07:46) 
Bayağı güzel gözüküyor. Ama şu sıralar gta/skyrim tarzı open world bir oyundansa tomb raider tarzı senaryoya bağlı ilerleyen ufak harita düzenli oyunlar daha hoşuma gidiyor. Diğer oyunlara çok vakit ayıramıyorum. O tarz senaryo ağırlıklı bir oyun olursa keyifli olabilir. Steamde %50'ye falan inince alırım anca.

edit: oyunu paradox interactive çıkarıyormuş... eu4 gibi dlcye boğup anasını bellerlerse oyunun korsan oynarım.
  • benim adim kerim hepinizi severim  (10.06.19 23:08:17 ~ 23:11:00) 
Seviyorum ama bu aralar oynayacak firsatim yok. Benim yerime de oynayin. Videolar guzel.


  • nax  (10.06.19 23:22:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.