[]

sevdiğim insanı son defa gördüm

ölüm gibi cidden, farkı sezilmiyor. diyemediklerimin yükü cabası
 
bende ya yarın ya da bir sonraki hafta pazartesi son kez görecem. 2 yıldık bakıştığım birbirimize açılamadığımız sevdiceğimle ayrılmış olacaz :/ neler hissediyorsun bilmiyorum ama yakında aynısını hissedeceğim


  • avatar is back  (10.06.19 22:24:27) 
boşver kanka sana kız mı yok!! ondan önce nasıl bulduysan ondan sonra da bulursun:’)


  • '  (10.06.19 22:27:48) 
@isimsiz uye senin gönül işlerin için ana sayfayı meşgul etmeye gerek de yok ona bakarsan. eğer duyuru kullanmayı bilmiyorsan kullanma.

soru olan kısmı neresi?
niye bunu biz ana sayfada görüyoruz?
  • Fodera  (10.06.19 22:50:29 ~ 22:51:11) 
@fodera, zamanını çaldıysam kusura bakma, ödeşmiş olduk.


  • isimsiz uye  (10.06.19 23:00:31) 
ben de geçen sene bu zamanlar görmüştüm. 20 metre önümde yürüyordu. o zorlu'ya gitti, durup gözden kaybolana kadar onu izledim, sonra metrobüse yöneldim. bilenler bilir o ayrımı zincirlikuyu tünelinde. keşke yol hiç bitmese demiştim yürürken kendi kendime.

inşallah daha da görmem kendisini. :) rüyalarımdan çıkaramadık ama. evlendi, çocuğu oldu be. yeter aq.

zor reis.
  • efreet sultan  (10.06.19 23:41:24) 
bu şarkı benden sana gelsin kankam

www.youtube.com
  • Elduinnnn  (10.06.19 23:47:40) 
Denilmeyenler bitmiyor salla gitsin.


  • baldan kaymak  (11.06.19 09:35:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.