[]

Gözde hücre kaybı, gormede bir alanda karaltı...

merhaba.

arkadasimin sol gozunde birden bire bir gorme kaybi olustu. tam bir korluk degil de bir aciyi goremiyordu. bircok doktora gitti ama cozum bulunamadi. nedenini bile bulamadilar.

gozde yara cikti denilmisti bir ara. simdi de hucre kaybi deniyor.

simdi aynisi sag gozunde de ortaya cikti.

doktorlar da bunun ne oldugunu anlayamadigi icin bir teshis yok anladigim kadariyla.

boyle bir sey yasayan duyan veya iyi bir doktor bilen var mi?


istanbuldayiz ancak herhangi bir sehir olur. yurtdisi bile olur.


edit: cerrahpasaya gitti hep ama bir cozum bulunamadi.

acaba sadece goz doktoru degil de beyin cerrahina norolojiye ya da ne bileyim... baska bir bolume de mi gitmeli acaba?

 
www.gungorsobaci.com

güngör bey'e görünecek
  • vladimirdökümov  (10.06.19 22:16:19) 
Bildiğim kadarıyla genellikle yüksek miyoplarda olabilen bir durum bu, emrullah taşındı ile konuşmuştum ben bu konuda, iyi bir doktordu ama tvsiyem kesinlikle üniversite hastanelerinden bir hoca bulmaları. Güzin iskeleli hala duruyor mu bilmiyorum. Bir ona bakın, biraz da akademik sayfalarına bakın çapa ile cerrahpaşadan. Çalışma alanı görme hücrelerinde kayıp olan bir prof bulun. Büyük geçmiş olsun. İnşallah iyileşir.


  • sarcophagus  (10.06.19 22:19:05) 
Şöyle birşey olabilir mi :
eksisozluk.com

www.healthline.com
Gözden çok nöroloji işine benziyor
  • prizmatik  (11.06.19 03:26:59) 
Göz için doktor tavsiyem Prof Dr Pınar Aydın.
www.drpinaraydin.com

Nöroloji muaynesi de olmalı acilen.
  • anthemis nobilis  (11.06.19 11:39:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.