[]

akşamdan omlet harcı hazırlayıp buzdolabına koysak bozulur mu?

Sabah hızlıca omlet yapmak için akşamdan yumurta, peynir, ot vb gibi malzemeleri çırpıp omlet harcı hazırlasak ve buzdolabına kaldırsak bozulmaz veya tadı kötü olmaz değil mi?
 
ertesi gun hemen yapacaksan sorun olmaz ama yumurta yine de riskli,

diger malzemeleri hazirlayip kaldir, sabah yumurtayi ayrica kirar eklersin,

ama yumurta riskli tadi bile bozulabilir
  • exlibris  (10.06.19 17:35:52) 
yumurta bayat değilse dayanır ama omlet iyi olmaz. bence de diğer malzemeleri hazırla üstüne yumurtaları ekle. zaten esas malzemeler zaman alıyor.


  • espandon  (10.06.19 18:42:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.