[]

Elektronikten anlayanlara - Raspberry Pi sorusu

Selamlar, elimde bir Pi Zero W var, bu modülü almayı düşünüyorum. Bunu pi'ye nasıl bağlayabilirim kolay bir yolu var mıdır? pdf.direnc.net
 
böyle sap gibi değil de modül şeklinde alman lazımdı.

tr.dhgate.com
  • kimlanbu  (10.06.19 17:24:37) 
Aynen de modül şeklinde alamıyorum, sap gibi alıp nasıl saplarım :) İlla ki bir yolu vardır.


  • roket adam  (10.06.19 17:28:03) 
Hocam bi arduino nano/uno almayi dusundunuz mu. Istemedigin kadar ornek de bulursun internette.


  • güneyli çocuk  (10.06.19 17:51:09) 
  • oyle  (10.06.19 19:04:51) 
Oyle resmen nokta atışı yapmış. Teşekkür ederim. Lakin bu devre bağlama, hangi modül nereye bağlanır tarzı elektronik konularını nasıl öğreniriz, ne diye aratmak lazım?


  • roket adam  (10.06.19 23:29:51) 
Bodozlama bağlarsan hayal kırıklığı yaşaman olası. IR modül çıkış tipi ne ? En kötü pull up direnç bağlaman gerekebilir, stabil iletişim için decoupling kapasitör gerekebilir vs vs.


  • kimlanbu  (11.06.19 12:16:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.