almanya vizesi ve davetiye sorunsalı (almanca bilenlere selam)

selam.almanya'dan bir ay kadar önce davetiye geldi.biraz tembellikten ancak şimdi bakabildim.Almanca bilmiyorum, davetiyeyi başvuru yaparken en üste koyarak evrak teslim etmem söylendi.

1-Hangi tür -iş,ziyeret- vizeye başvurmam gerekiyor ?
2- davetiye mayıs başında geldi ve haziran sonundan başlayarak 1 ay süre ile verilmiş, sorun teşkil eder mi ?
3- uçak bileti, hotel rezevasyonu evrakı sunmalı mıyım ?

davetiye metni
"In die Bundesrepublik Deutscland ein und zwar in der zeit from 25.06.2019 bis zum 29.07.2019.
Ziel des Besuchs ist es, Geschhaftsreise besuch von Kundschaften.
Herr "SOYADIM" wird für die Zeit seines Aufenthalts bei Fam."davet eden ailenin/şirket sahibinin soyadı" in Ludwigsburg wohnen.

Huasanschrift siehe oben.

Ich verpflichte mich hiermit, mich um alle Angelegenheiten von Hernn "soyadım" zu kümmen sowie für alle anfaleenden Kosten "burada bir adres var sanırım " Bundesrepublik Deutschland aufzukommen, einschlieblich medizinischer Versorgung.

Ich bitte Sie daher, dem Antrag auf Erteilung des Visums stattzuguben.

Mit freundlichen Grüben."

1- randevunuzu alın, bunu iData'ya sorarsınız. Bana sorarsanız ziyaret, çünkü davetiye açık açık müşteri ziyareti diyor.
2- hayır.
3- davet mektubunuz konaklama bilgisi vermiş, ama adres vesaire vermemiş. bu durumu sormanızda fayda var. ben olsam konaklama belgesi de sunardım. Uçak bileti kesinlikle sunmalısınız.
  • babilbaligi  (10.06.19 16:47:15)