[]

Youtube Buton Silüetlerinin Ekranda Kalması (Capsli)

Selamlar o/
Üç gün önce bilgisayarıma (laptop) format attım ve o günden beri capste gördüğünüz bu görsel problemi yaşıyorum.

Konu hakkında fikirleriniz varsa duymak isterim.
Şimdiden teşekkürler!

Bu görmüş olduğunuz örnekteki dakika ve saniye anlık değil. Yani çubuğun transparanlığını azaltıp kalıcı olduğu yok. Fareyi oynatınca görülüyor ki dakika ve saniye o görünen değil. Bir anda atlama yapıyor güncel dakika ve saniyeye.

Ekşiup: eksiup.com

 
site verilerini silmeyi deneyin. sağ tıklayıp incele>application>clear site data yaptıktan sonra sayfayı yenilemeyi deneyin.


  • gelecegin yildizi  (10.06.19 16:57:36) 
ya youtube tarafında ya da chrome tarafında sıkıntı var. çünkü aynı durum benim başıma da geliyor.


  • sutlu nescafe  (10.06.19 18:30:33) 
@gelecegin yildizi maalesef işe yaramadı hocam.


  • norek  (10.06.19 20:35:16) 
diğer tarayıcılarda durum nedir acaba?


  • gelecegin yildizi  (10.06.19 20:48:52 ~ 20:49:08) 
Edge'de hiçbir sorun yok.


  • norek  (10.06.19 20:50:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.