[]

Google My Business Hakkında

Merhaba,

fotoda belirtmiş olduğum eksiup.com alanı düzenleyebilir ya da kaldırabilir miyim?
işletme benim adıma kayıtlı ve google my business üzerinde yer alıyor. Düzenleme talebinde bulundum fakat o kısım tam olarak işime yaramıyor. Çünkü mevcut konumda farklı alan seçmemi istiyor. bunun için de zaman alacak uzun formlar doldurtuyor. Bu işin olayı nedir tam olarak anlayamadım. Bana gösterdiği fotoğraf çöl gibi duruyor orayı değiştirmem ya da kaldırmam lazım. İçerik zaten güncel değil, kötü bir imaj oluşturduğunu düşünüyorum.

 
Fotoğrafı kim yükledi? Siz yoksa başka bir kullanıcı mi?


  • elorelia  (10.06.19 15:52:46) 
Google my business destek ekibi ile bi iletişime geçin. Destek maili vardi, çok kısa sürede dönüş yapıyorlar.


  • elorelia  (10.06.19 16:14:07) 
olumsuz dönüş yapıyorlar, sebep olarak bir şey bulamadık diyorlar ama gösterdikleri görüntü neredeyse çöl gibi, aslında orada malum işletme yer alıyor. neden öyle yazdıklarını anlamadım.


  • kvlknctk  (10.06.19 17:12:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.