[]

Windows live mail - Outlook Kişi aktarımı

Eski bilgisayardan yenisine kişileri aktarmam gerek yalnız yenisinde outlook var. Live mailden kişileri .csv olarak export ediyorum fakat outlookda import ederken csvyi düzgün okuyamıyor. Ayrı sütünları bir görüyor. Başka türlü nasıl hallederim.
 
virgülle ayrılmış değerler olarak deneyin.


  • himmet dayi  (10.06.19 11:50:09) 
Csv zaten virgülle ayrılmış değerler değil mi?


  • Depik  (10.06.19 11:58:31) 
Öyleydi, pardon. PST olarak yapma imkanınız varsa direkt PST yapı diyeceğim ama WLM yazılımı PST destekliyor muydu hatırlamıyorum.


  • himmet dayi  (10.06.19 13:28:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.