Elektrikli Süt Pompasi Onerisi

Kullanip ta memnun kaldiginiz emziren anneler icin sut pompasi oneriniz var mi? Hem acitmasin, hem sessiz olsun, hem de basarili olsun. Mumkunse 200-300tl veya bi tik ustu olsun.

www.civilim.com
bir tanidigim bunu cok methetmisti,

  • exlibris  (09.06.19 23:15:47 ~ 23:17:29)
@exlibris, diger sitelerde bu urunle ilgili olumsuz yorum sayisi bayagi fazla.

  • Kirmizibavul  (09.06.19 23:38:00)
Avent elektrikli kullaniyorum, Tek bunu denedigim icin kiyas yapamam ama cok memnunum.

  • cilekli pasta  (10.06.19 00:56:57)
Ben de araştırıyorum avent öne çıkıyor. Onu alacağım artık. Manuelini hiç kullanamayan arkadaşım da bununla rahat ettim demişti.

  • somethinginthewayshemoves  (10.06.19 01:10:58)
lansinoh çiftli olanı aldık gayet memnunuz. Alanlarda genelde memnun. Kademe ayarları başlığı falan çok iyi tavsiye ederim.

  • kraldan cok kralci  (10.06.19 08:45:10)
Lansinoh ciftli demeye geldim. Cok da komplike cihazlar degiller zaten.

  • brkylmz  (10.06.19 09:01:52)
Lansinosh one cikiyor gibi. Tesekkurler.

  • Kirmizibavul  (10.06.19 11:16:57)
Ben de buraya gereksiz demeye geldim. Temizliği, taşınabilirliği derken alacağın manuel pompa çok daha fazla işine yarayacak. Biz bir kaç kere kullanıp kenara kaldırdık.

  • kimlanbu  (10.06.19 11:23:04)
hem manuel, hem elektrikliyi denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki her gün düzenli sağacaksanız ve süt akışınız hızlı değilse 5 dakikadan sonra durum şu oluyor

eksiup.com

benim her ikisi de aventti olumsuz bir durumla karşılaşmadım. en güzel tarafı hem adaptörlü hem pilli çalışmasıydı. başka marka denemedim ama çok memnundum. lansinoh kullanan arkadaşlarım da çok memnunlar ama kuzenimde mamajoo vardı o sevememişti mesela benimkini ödünç verdim sonra
  • kakamelsokoban  (10.06.19 11:34:40 ~ 11:35:02)
Turkiye'de bulamadik (ya da biz bulamadik) ama sundan da edinin derim.

www.amazon.com

Kendiniz de yapabilirsiniz gerci basit bir sey. Aksi takdirde elleriniz yikardaki mesajdaki caps'e doner.
  • brkylmz  (10.06.19 15:15:14)
Manuel denendi pek ise yaramadi. @kakamel, Elektrikli icin caps gecerli olmasa gerek. Tam sey yapamadim.

  • Kirmizibavul  (10.06.19 17:26:27)
avent

  • burya  (10.06.19 17:50:27)
üstünden 6 yıl geçti, teknoloji gelişti değişti mi bilmiyorum ama ben de lansinoh demeye geldim.

ama manuel pompaya bulaşmayın. eğer süt sıkıntısı yoksa, anne çalışıyorsa ve sürekli emziremeyecekse elektrikli pompa şart. yani bizim hanım gece gündüz zart zart zart diyee sağıp bırakırdı. manuelle gerçekten baş edilebilecek gibi değil.

ha bebek sürekli memeden emecekse, siz sadece fazlasını alacaksanız belki gerekmeyebilir.

lansinoh kullandık. biz anne sütünü bıraktıktan sonra o cihaz belki 3-4 anneyi daha dolaştı,sağlam şekilde geri geldi.
  • kibritsuyu  (10.06.19 18:13:54)
@kirmizibavul

Elektronik icin de tutucu gerekli hocam.
  • brkylmz  (10.06.19 19:47:15)
@brkylmz tutucu neden anlamadim. Baska yerde de bahsetmislerdi. Insanin eli yorulmasin diye mi yoksa sagmanin daha verimli olmasi icin mi?

  • Kirmizibavul  (12.06.19 01:40:11)