[]

Ayt biyolojide nasıl full çekebilirim?

İstediğim bölüm için ayt biyolojide full çekmem lazım.
1 haftada nasıl full çekecek seviyeye gelebilirim? 
campbell biyoloji.

pdf si internette var
  • Techsavvy  (09.06.19 22:28:20) 
campbell ne alaka yahu. Biyoloji olimpiyatlarına çalışanlar okuyodu onu lisede. Üniversite sınavlarıyla alakası yok, ayrıca bir haftada nesine çalışacak onun.

Konu bilgin, şu anki düzeyin nasıl? Hiçbi şey bilmiyosan bi haftada full yapman tabi ki imkansız ama konu bilgin iyiyse bol deneme çöz. Biyoloji soru havuzu pek geniş olmayan bir dal. Konuları ve o konularla ilgili belli soru tiplerini iyi bilmek lazım.
  • nundu  (09.06.19 23:03:19) 
@nundu hocam biyoloji ezber dersi olduğu icin ezberimde iyidir bildiğin ii bir kaynak pdf varsa önerirsen sevinirim


  • Tamario  (09.06.19 23:42:46) 
ben üniversite sınavına gireli 5 yıl falan oldu. Sistem komple değişti yani kitap ne var şimdi bilmiyorum ama campbell dediğimiz kitap 1000 küsür sayfa herhalde tuğla gibi kitap. Benim zamanımda palme biyoloji fena değildi ama bi hafta içinde ne kadar faydalı olur bilemiyorum.


  • nundu  (09.06.19 23:52:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.