[]

Büyük bir yudum içerken göğüs ağrısı - sıkışması

herkese merhaba,
Son dönemde kafama takılan birşey var. Kola, soda tarzı asitli şeylerden büyük bir yudum içtiğimde göğsüm sıkışıyor. Kaburganın tam ortasına baskı oluyor ve nefes alamıyorum diyeyim. Geçen o yudumu yutup gazı çıkarana kadar nefessiz kaldım.
Bunu başka yaşayan normaldir diyen varsa güzel. Yoksa bir sorun belirtisi mi bu? Boşuna doktora gitmeyeyim.


 
@tulumba tatlısı
Hayır tutmadım. Beslenme alışkanlığımda net bir değişiklik de yok.

  • amusan  (09.06.19 21:33:12) 
Bana da bazen olur. Yemek borusundaki esneme falan olabilir.


  • (s)AINT  (09.06.19 21:33:33) 
bende de hep oluyor hiç düşünmedim neden diye


  • basond  (09.06.19 21:41:20) 
Bi kere su içerken olmuştu 1 dakikaya yakın ağrı saplandı göğüsün en ortasına. Gün içinde aç kalmaya ve ayakta içmiş olmaya bağlamıştım.


  • adwokat  (09.06.19 21:58:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.