[]

gezmeyi planladığınız yerleri işaretlemek için app önerisi ?

merhaba ,

Yurt içi/dışı gezmeyi planladığınız yerleri nereye işaretlemeyi tercih ediyorsunuz ? herkes google map'imi kullanıyor acaba ?


 
Maps.me oldukça başarılı


  • Nature Works  (09.06.19 20:53:00) 
ya gmaps'te yesil renkte isaretliyorum (gitmek istedigim yerler adi altinda) yada yine gmaps'in mymaps kisminda harita olusturdum orada aciklama vs de girebiliyorum.


  • jedilance  (09.06.19 21:07:54) 
tek kelime ile maps.me efsane program tüm dünyayı bununla gezdim hep haklı çıktı önerilerinde.


  • basond  (09.06.19 21:18:18) 
gmaps'de kendim liste oluşturup ekleyince soluk bir mavi oluyor. o rengi hiç sevememiştim ben de.


  • cheesecake  (09.06.19 21:25:53) 
Ben google maps kullaniyorum ve gayet kullanisli.


  • stavro  (09.06.19 21:56:13) 
google mapste yıldızlı kaydet olarak kullanıyorum ben de.


  • dedim ben sana  (10.06.19 12:23:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.