[]

Ameliyat Görüntüleri Kaydı

Merhaba. Hastanelerde ameliyat/operasyon görüntülü olarak kayıt altına alınıyor mu?
 
eğer görünür bir operasyon ise öncesi, sonrası fotoğrafını alıyorlar kanıt için. video alıyorlar mı bilmiyorum ama.


  • tabii lan manyak mısın  (09.06.19 19:08:31) 
Hayır alınmıyor.


  • doxanikee  (09.06.19 19:09:27) 
Eger doktorunuz onceden size bu opsiyonu sunduysa oluyor. Benim safra kesesi ameliyatimin var mesela ama cd takip izleyecek laptop olmayinca kaldi.


  • kuehles blondes  (09.06.19 19:31:01) 
lasik operasyonumun kaydını almıştım ben. ameliyat öncesi istemiştim onlar da kabul etti. sinan göker/istanbul cerrahi hastanesi.


  • konetsu  (09.06.19 20:40:04) 
Benim doktorum da almış, istanbul florence nightingale. İlerleyen dönemde tekrar ameliyat gerekirse görüntüler elimizde olsun veya görüş almak için başka doktora gitmek istersen nasıl bir ameliyat geçirdiğini diğer doktorun da görmesi gerekir demişti. Öngörülü adammış :)


  • irene  (09.06.19 21:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.