[]

2016 Golf 1.2 yakıt tüketimi hk..

100 km'de kaç litre yakıt tükettiği konusunda yardım edebilecek olan var mı?
 
Bilgi eksikliği var. TDI, TSI, düz, DSG.. şehir içi şehir dışı? Bunları bilmeden yorum yapamayız


  • westblack  (09.06.19 12:08:03) 
1.2 lt. ise TSI'dir. Otomatik mi manuel mi konusu var. Ancak çok yakı farkı olacağını sanmıyorum. Şehir içi 8 şehir dışı da 5-5,5 lt'lerde olur.


  • calmdown  (09.06.19 13:28:56) 
2016 1.2 otomatik TSI için;
şehirlerarası yolda zorlanmadan 5 lt'lere düşürebiliyorum. 1-2 keresinde deneme amaçlı acaba kaça kadar düşürebilirim denemesi yapmıştım, 4.5 lt'lere düşürmüştüm.
şehir içinde de çok yoğun dur kalklı trafiklere girmediğimde en fazla 6-6.2 lt civarı yaktığını görüyorum.
  • bcdhms  (09.06.19 13:46:22 ~ 13:46:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.