iPhone pil yüzdesi

Telefonun pil yüzdesi dünden beridir %80’i geçmiyor ve bu noktada kalıyor. Telefonu güncellemiş bile değilim, sorunun kaynağı ne olabilir?

Resmî sitede;

Aygıtınızın şarjı yüzde 80'e ulaştığında şarj işlemi durduysa
iPhone'unuz şarj olurken biraz ısınabilir. Yazılım, pilinizin ömrünü uzatmak için, pilin çok ısınması durumunda aygıtın yüzde 80'in üzerinde şarj olmasını engelleyebilir. iPhone'unuz soğuduğunda şarj olmaya devam eder. iPhone'unuzu ve şarj aletinizi daha serin bir yere götürmeyi deneyin.
  • mak  (08.06.19 21:32:07)
Mak +1

Iphone boy'lar nerede? Telefona klima taktirmiyorlar sanki. Yazmaya geldim ama yazilmis. Bir sure bekleyip dene yukselir.
  • baldan kaymak  (08.06.19 21:37:57)
Pil sağlığı ne kadar peki? Kullandığınız kablo orjinal mi? Yerinizde olsam yazılım güncellemesi yapar, öyle denerim. Genelde yazılımsal oluyor bu tür "gösterge" sorunları.

  • beni arayan olursa banyoda de  (09.06.19 02:40:38)
Force reset atın cihaza, söylendiği gibi soğumasını bekleyin.

  • orient blue  (09.06.19 09:38:26)
Arkadaşlar pil sağlığı %100. Kablo orijinal. Gece taktım %100 şarj aldı. Sıcaktanmış.

  • cemallamec  (09.06.19 10:22:45)