[]

Les miserables (sefiller) dizisi kitabından daha iyi sanki?

Diziyi izlediyseniz...Olay kurgusu benzer olsa da birkaç nüans farklılığı ve tutarlılık dizide daha iyi aktarılmış gibi geldi bana. Sizce de öyle değil mi?
 
Birkaç ayrıntı dışında dizi Victor Hugo'nun romanına koyduğu her şeyi takip etmeye çalışıyor; orijinal kaynağa sadık kalmak için harika bir iş yaptılar hem de sıkıcı olmadan.

Ayrıca bazı röportajlardan takip ettiğim kadarıyla dizinin yaratıcılarının müzikalden nefret ettiğini ve gösterilerini 2012 filminden ayırmak için tüm güçleriyle çalıştıkları mevzusu var. Dizinin bölümlerini izlerken bunu göreceksiniz.
  • goodz  (08.06.19 21:30:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.