[]

Gezi rota tavsiye - salda ,eğirdir

Merhabalar eskişehirden başlayarak ısparta kuyucak koyu,eğirdir ve salda gölüne gideceğim .
Nasıl bir rota izlersem zamandan tasarruf etmiş olurum ?
Rota üzerinde gezilecek veya gidilecek başka tavsiyeleriniz nelerdir ?


 
Kuyucak köyü, Isparta Merkez, Eğirdir gölü aynı güzergah üzerinde. Eğer arabanız varsa Afyonkarahisar'da Kocatepe'ye çıkabilirsiniz. Sonrasında ise Isparta'ya devam edersiniz. Fakat yol olarak Salda gölü ters kalıyor haritaya göre. Ya ilk Salda Gölüne gideceksiniz veya Salda gölünü en sona bırakacaksınız. Eğer yol uzatabilirim derseniz Dinar-Çivril-Denizli istikametinden Salda Gölüne gidebilir. Sonrasında ise diğer yerleri gezebilirsiniz.


  • ceyhan prensi adana  (08.06.19 22:06:13) 
salda gölü çok abartılmış bir yer çok bişey yok. @ceyhan prensi gayet güzel anlatmış.


  • mikahakkinen  (08.06.19 22:48:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.