[]

Düşük voltajdan buzdolabı yandı, şikayet edebilir miyim?

İstanbuldayım, elektriği ck boğaziçi elektrikten alıyorum. Düşük ya da yüksek voltajdan buzdolabının motoru yanmış, şimdi motorunu değiştirmem gerekecek baya pahalı :( ben bu adamları şikayet etsem nereye edebilirim? Böyle bi şey başına gelen oldu mu?
 
benimde kombi pörtlüyordu böyle, regülatör aldım baya oldu bozulmuyor artık. evdeki diğer aletlerde korumali prizlerde. soruna cevap değil ama olsun,


  • selam  (08.06.19 19:49:33) 
Kimi kime şikayet edeceksin? Sırtını devlete dayamış pezevenkler, ispatı da meşakkatli


  • filipis  (08.06.19 22:38:40) 
tüketici haklarına şikayet ediceksin o da elektrikçiler odasındab bilir kişi yollıcak. o kişi sağlam rapor yazarsa ödemek zorundalar.


  • mikahakkinen  (08.06.19 22:50:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.