Evde spor uygulamaları

Spor salonuna düzenli gidemeyecek kadar üşengecim ve kilo vermekten ziyade sıkılaşmaya ihtiyacım var. Evde spor yaptıran uygulamaları deneyen ve faydasını gören oldu mu? Gerçekten işe yarayan bi app önerebilir misininiz?

Tenk yu tenk yu.

Ne demiş Çinliler; ''kayayı delen suyun gücü değil, sürekliliğidir.''

Süreklilik yoksa zor o işler, üşenme de cabası... Runtastic Results Egzersizleri ve Streaks Workout (ücretli) uygulamaları işinize yarayabilir.
  • Beherit  (08.06.19 15:50:19 ~ 15:53:17)
Çok şükür beynim olduğu için uygulamaya ihtiyaç duymadan yıllardır evde çalışıyorum. 2 dumbell ve bir sehpa yetiyor.

  • Tochinoshin  (08.06.19 16:33:26)
Kayla itsines-sweat

  • bradshaw  (08.06.19 17:42:25)
valla ben 2 ay boyunca düzenli şınav ve mekik çektim bir işe yaramadı

  • Elduinnnn  (08.06.19 17:48:38)
sürekli yaparsan işe yarıyor tabi. ben çetin çetintaş yoga vidyolarını izliyorum. ama üşenmez beslenmeni ona göre ayarlarsan aşırı zindelik veriyor.

üşenme için de ben şöyle bir teknik buldum. alarmı 2 dakikaya erteliyorum her duruşa 2 dakika veriyorum.
  • for day to break  (08.06.19 18:18:28)