[]

Cialis tekli satılıyor mu?

Merağa ben de yenik düştüm malesef :) ama tek seferlik denemek istiyorum, kutusu 250 lira gereksiz geldi. Cialis hapının tekli satıldığını bildiğiniz bir yer var mı? İnternette okudum bazı eczaneler satıyormuş. Lokasyon İstanbul Anadolu yakası.
 
1-2-4 lü satılıyor


  • ihanet kac kisilik  (08.06.19 15:50:20) 
Okuduğum kadarıyla aslında sadece 4'lü satılıyor. 1'li 2'li olanlar sahte.


  • maxilian  (08.06.19 16:25:45) 
20-30 lu olanlar sahte. Orijinal olarak 1-2-4 lü satılıyor


  • ihanet kac kisilik  (08.06.19 17:08:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.