Duyuruda Birine Küfür Etmek

Adam ortada hiçbir sebep veya tartışma konusu yokken gelmiş ana bacı küfür ediyor.
Napayım? Görmemiş gibi devam mı edeyim?

Kapat düğmesine bastığınız gibi tamamen yok sayın. İnsanlar söyleyecek başka bir şeyleri olmadıklarına küfür ederler ama hâlâ kontrol altındalarmış gibi hissetmek isterler. Onlardan değil, kontrol edilmemiş durumdan uzaklaşarak kontrol altında olduğunuzu gösterin. Size havlayan bir köpeğe cevap vermenin en iyi yolu nedir? Hemen geri havlıyor musunuz? Hayır. Yoksayma, güvenle kullanıldığında en keskin silah olabilir.

  • goodz  (08.06.19 14:40:48 ~ 14:41:11)
İfşa etmek en iyisi, moderasyon görüp uçursun.

  • neymis  (08.06.19 14:40:52)
Engelle geç. Onla mı uğraşcan

  • (s)AINT  (08.06.19 14:45:34)
Bu kişi sana hangi mesajınla ulaştı peki? Sen ne dedin de bu sana küfretti?

  • cemallamec  (08.06.19 15:03:27)
Cemallamec
Yaş filan sordu önce, bir duyuruya istinaden. Sonra ben onunkini sorunca küfür etmeye başladı. Öncesinde ne bir küfür ne bir tartışma vardı.

  • adwokat  (08.06.19 15:11:28)
screen shot alıp moderasyona gönder, uçursunlar.

  • Fodera  (08.06.19 15:12:56)
Fodera
Bundan sonra öyle yapacağım. Bunu da yolladım. Ama banlasalar bile bi şey çıkmaz. Çok büyük ihtimalle birisinin fake hesabıydı. Hadi bu aralar işim filan vardı ana bundan sonra işi yargıya kadar götürücem. Milletin anasına bacısına klavyeden küfür sallamak nasılmış görsünler. Akıllanırlar belki.

  • adwokat  (08.06.19 15:15:10)
Ben, bende ana bacı yapma taraftarıyım

  • all girls dream  (08.06.19 16:04:43)
internet trolleri since 1998'den beri var. he de , deli de geç hacım.

  • Techsavvy  (08.06.19 16:12:23)
o kadar elin boş mu, sebep yokken küfreden biri muhtemelen rahatsızdır. tartışırsın hıncını alamazsın ille bunu ödetcem ona dersin anlarım da sebep yokken düz giden biri benim için anlamsızdır. komikte olabilir.

  • for day to break  (08.06.19 16:46:31 ~ 16:46:51)
geçenlerde de bir duyuruya cevap verdim diye aktroll kekonun biri ana bacı düz gitmiş, bir de beni engellemiş. he deyip geçtim ne yapayım. sözlükten sonra burayı da kirletmeye başladılar. küfür etmek için hazırda bekliyorlar.

  • nothing in my way  (08.06.19 16:59:14)
sen de küfür et

  • yuvarlanantencereninkapagi  (08.06.19 17:27:30)