[]

elde kaymayan ince cep telefonu kılıfı

Telefon kılıfını sadece telefonu çiziklerden korumak amacıyla kullanıyorum bu yüzden kapkalın kalas gibi kılıfları kullanmıyorum. Ancak tek aradığım şey elde kaymaması.

Parmak izi bırakmayan cinste mat olanlar var ancak elimde kayıyor. Bir de ellerimde terleme var bu sebeple kullanırken çok zorlanıyorum.

Apple'ın silikon kılıfının yapısı süper ama çok kalın. Bunun ince versiyonları olsa düşünmeden alırım.

Sizin kullanıp da memnun kaldığınız var mı? Aynı sorundan müzdarip kişiler muhakkak vardır buralarda.

Tavsiye verebilirseniz satın almak isterim. Aliexpress, ebay, amazon, diğer siteler fark etmez.

 
Laut Slimskin modelleri güzel, 7 Plus'da kullanıyorum gayet sağlam ve elden kaymıyor.

cdn.shopify.com
  • Beherit  (08.06.19 12:42:57 ~ 12:43:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.